Yeni Aday – 93 Times

Yeni Aday

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğanın karşısına 6+1 p’artilerinden oluşan ittifak hala bir aday çıkarabilmiş değil aday çıkarmak bir yana daha kim nerede oturacak ona bile karar veremiyorlar yan yana resim çekerken durulacak yere bile karar vermek için çok uğraştılar Gazeteci Yazar Nihat Genç twitter üzerinden yaptığı açıklamada Çok Sürpriz bir adayı dile getirdi Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayının Eski Anayasa M’ahkemesi başkanı olan Haşim Kılıç olacağını iddia etti.

İTTİFAKIN ADAYI HAŞİM KILIÇ OLACAK DEDİ

Genç yaptığı paylaşımda ”Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı: Haşim Kılıç Allah daha beter etsin dedi Nihat Genç bombayı patlattı, sosyal medya yıkıldı! “Millet İttifakı’nın adayı belli oldu Gazeteci yazar Nihat Genç Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayının Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç olacağını iddia etti.

”Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Haşim Kılıç”

Nihat Genç sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ”Yeni bir Ekmeleddin İhsanoğlu vakası daha” diyerek Haşim Kılıç’ın Millet İttifakı tarafından Cumhurbaşkanı adayı gösterileceğini söyledi.

Genç Attığı twitte şu ifadeleri kullandı:
”Rezil rüsva olmaya doymadınız! Yeni bir Ekmeleddin İhsanoğlu v’akası daha Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı: Haşim Kılıç Allah daha beter etsin diyerek bir aday bile çıkaramayan basiretsiz liderlere ağzına geleni söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.