Ve ısırdı – 93 Times

Ve ısırdı

Türkiye’de hiçbir projesi olmayan ülkeye katacağı hiçbirşey olmayan kadından imam olmaz diyerek Cumhurbaşkanı olma iddiasıda olmayan tek amaçlarının Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek olan Meral Akşener çıktığı bilecik gezisinde tatsız bir olayla karşılaştı Türkiye’de insan sevmeyen ama hayvanlara tapan bir azınlık grup var bunlar yüzünden sokaklarda insanlar rahat yürüyemiyor Meral Akşener’de köpek s’aldırısına uğrayarak y’aralandı

AKŞENERİ KÖPEK ISIRDI HEMEN K’UDUZ A’ŞISI YAPTILAR

Bilecik gezisinde sokak köpeği tarafından ısırılan İp Genel Başkanı Meral Akşener’e kuduz a’şısı yapıldı. Muhalefet liderlerinin Anadolu turu 2023 s’eçimleri öncesi devam ediyor Bu kapsamda İyi P’arti Genel Başkanı Meral Akşener, geçtiğimiz hafra Bilecik’teydi.

Bilecik programı kapsamında Pazaryeri ilçesine gelen Akşener, halk pazarına ziyarette bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi Geziye ilişkin bir ayrıntı ise yeni ortaya çıktı.

Bilecik’te köpek ısırdı Akşener, pazar yeri ziyaretinde bir sokak k’öpeğinin s’aldırısına uğradı İyi P’arti Lideri k’orumalarının müdahalesiyle kurtarılırken köpeğin ı’sırığına maruz kaldı Akşener’e beraberindeki sağlık ekipleri anında müdahale etti.

Akşener’de hızlı şekilde Kuduz a’şısı yapıldı
Sağlık personeli tarafından Akşener’e kuduz a’şısı yapıldı Akşener aşıdan sonra programına ara vermeden ziyaretini sürdürdü. Türkiye’deki sokak köpeği sorunu bir kez daha ortaya çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.