Ümit özdağ – 93 Times

Ümit özdağ

İyi P’artiden kovulan ve kendine yeni p’arti kuran Ümit Özdağ Suriyeliler üzerinden oy toplamak için Ülkeyi karıştırmaya devam ediyor tek dert Suriyelilermiş gibi sürekli Suriyelilerin üzerine giden ve Irkçılık Yapan Ümit Özdağ gene aynı oyunlarını oynamaya devam etti S’eçimlerdeki en büyük vaatlerinden birinin “Suriyelileri ülkesine göndermek” olduğunu belirten Zafer P’artisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Esenyurt’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Suriyeli bir gençle yaşadığı diyalog dikkat çekti. Özdağ’ın “Sizin topraklarınıza dönmenizi sağlayacağız” dediği genç, “İnşallah” yanıtını verdi.

SİZİ GÖNDERECEĞİZ DİYEN ÜMİT ÖZDAĞA CEVAP VERDİ

Türk s’iyasetine yeni katılan p’artiler arasında yer alan Zafer P’artisi, iktidara gelmeleri durumunda Suriyelilerin ülkelerine gönderileceğini açıkladı. Bu vaadi nedeniyle iktidar ve Deva P’artisi c’ephesiyle tartışma yaşan Zafer P’rtisi, konuyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

ESENYURT’U ZİYARET ETTİ
Genel Başkan Özdağ, son olarak yabancı uyrukluların yoğunlukta olduğu İstanbul’un Esenyurt ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Türk vatandaşlardan Suriyeli sığınmacılar ile ilgili olarak ş’ikayet olduğunu belirten Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Esenyurt sakini, ‘Bıktık artık Suriyelilerden, kurtarın bizi’ diyor” ifadelerini kullandı.

SURİYELİ GENÇ İLE DİKKAT ÇEKEN DİYALOG
Ümit Özdağ’ın ziyareti sırasında Suriyeli bir genç ile sohbeti de dikkat çekti. Suriyeli gence “Sizin topraklarınıza geri göndereceğiz diyen Özdağ’a Suriyeli genç “İnşallah” diye yanıt verdi. Özdağ gence “Suriye’ye gittikten sonra turist olarak geri gelirsin” dedi. Genç buna da “İnşallah” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.