Ülkemiz hakkında – 93 Times

Ülkemiz hakkında

Türkiye her geçen gün s’avunma sanayisinde yerli ve milli olan üretimini artırıyor yerli s’ilahlarınıda ilk olarak Kuzey Irak’ta dağ farelerinin üzerinde deniyor inlerine girmiş fareler kafalarını bile çıkaramıyor Türkiye artık girdiği yerlerde alan hakimiyetini aldıktan sonra oraları terketmiyor karakollar üs bölgeleri kurarak yerleşiyor her ay daha da ileri doğru gidiyor ve ufukta kandil dağı görünmüş durumda Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirilen Pençe Kilit O’perasyonu sonrası köşeye sıkışan terör örgütü P’kknın sözde yürütme komitesi üyesi olan Duran Kalkan, Türkiye’yi t’ehdit etmeye kalktı

TÜRKİYE VURDUKÇA CİYAK CİYAK BAĞIRIYORLAR

Türkiye’nin t’erörle m’ücadelesi tüm hızıyla devam ederken, hareket edemez hale gelen t’erör ö’rgütü P’kk son çırpınışlarını yaşıyor Pençe Kartal ve Pençe Kaplan o’perasyonlarının ardından geçtiğimiz gün Pençe Kilit h’arekatı başlatıldı. O’perasyon kararlılıkla sürerken, şu ana kadar 30 t’erörist etkisiz hale getirildi.

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan da Ak P’arti Grup Toplantısı’nda verdiği mesajda; “Kandil diye bir yer kalmayacak” dedi.

T’sk Metina, Zap ve Avaşin Basyan bölgelerine başlattığı o’perasyon sonrası dağılan t’eröristlere sözüm ona moral vermek için, saklandığı inden ö’rgütün yayın organına konuşan t’eröristbaşı Duran Kalkan, Türkiye’yi t’ehdide kalkıştı Duran Kalkan, “geçen yıldan ders ve tecrübe çıkararak” ç’atışmayı “metropollere” yayma t’ehdidinde bulundu.

TÜRKİYE’DE OLACAK BU S’AVAŞ

P’kk yayın organına konuşan Kalkan, sözlerinin devamında D’üşman bizi bazı alanlarda kuşatıp sınırlandırıp böyle mevzi s’avaşına çekmeye çalışıyor. Biz ise s’avaşı yayacağız. Bakur’da olacak, Türkiye’de olacak bu s’avaş, metropollerde çok daha etkili bir s’avaş durumu gelişecek. Kentlerde gelişecek, ovada gelişecek, dağda gelişecek. Yani buna göre hazırlıklar yapılmıştır” ifadelerini kullandı her geçen gün daha da köşeye sıkışan fareler artık kaçacak delik bile bulamaz hale gelmiş durumdalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.