Terlik şovu – 93 Times

Terlik şovu

Chp’nin bir tiyatrosu daha elinde patladı Türkiye’de ekonomik sorunlar var bunu kimse inkar etmiyor ama Chp yalan ve algı üzerinden komedi filmleri çevirmeye devam ediyor Milletin Sesi” mitinginde ayağındaki yırtık terliğiyle çıkararak “Çöpten alıp giydim” diyen kağıt toplayıcısının, çilingir sofrasında fotoğrafları ortaya çıktı Cumhuriyet Halk Partisi, geçtiğimiz günlerde Maltepe’de “Milletin Sesi” mitingi isimli komedisinde sahneye çıkarılan adamın foyası ortaya çıktı

O KİŞİNİN İÇKİ SOFRALARINDA RESİMLERİ ÇIKTI

Binlerce kişinin katıldığı mitinge, sahneye çıkarılan kağıt toplayıcısının konuşması damga vurdu.

“Ezik domates bile atmıyorlar”
Nusret Güllü adlı kişi, kağıt toplayarak geçindiğini söyledi, sonrasında yaşadığı zorluklardan bahsetti Güllü Davul zurna bitti, şimdi çekçek çekiyoruz. Çekçeğimizi de elimizden aldılar, ekmek bırakmadılar. Pazarlarda attıkları artıkları toplayarak onlarla geçiniyorduk. Şimdi domates oldu 20-25 lira. O ezik domatesi de atmıyorlar artık… Onu da toplayamıyoruz şimdilerde, ezik domates bile atmıyorlar.” dedi.

Kağıt toplayıcısı çilingir sofrasında

Ayağındaki yırtık terliği çıkararak “Bunu da çöpten alıp giymiştim.” diyen Güllü’nün, duygu sömürüsü yaptığı ortaya çıktı Güllü’nün, yanında bir kadınla çilingir sofrasında çekilen fotoğrafı sosyal medyaya düştü Söylediklerinin aksine giyimi kuşamı yerinde olan Güllü’nün, bir hayli keyifli olduğu gözlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.