Soylu çıkışı – 93 Times

Soylu çıkışı

Ümit Özdağ p’arti kurup ismini de Zafer koymuştu kime yada neye karşı zafer kazanacağı merak edilen Özdağ’ın tek derdi Suriyeliler Suriyelileri göndermekten başka hiçbir projesi olmayan Irkçılık üzerinden oy kazanmaya çalışan Özdağ’a geçtiğimiz günlerde İçişleri bakanı Süleyman Soylu ağzının payını vermişti Özdağ’dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili s’kandal ifadeler geldi. Özdağ, “Karşılaştığımız ilk yerde Süleyman Soylu’yu döveceğim” dedi. Özdağ’ın bu s’kandal sözleri “Savcılar harekete geçmek için neyi bekliyor dedirtti.

İÇİŞLERİ BAKANINI YAKALADIĞI YERDE DÖVECEKMİŞ

S’kandal çıkışlarıyla g’ündemde kalmaya çalışan Zafer P’artisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, iyice zıvanadan çıktı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ilk karşılaştıkları yerde döveceğini söyleyen Ümit Özdağ, içişleri Bakanlığı’nı basmaya gittiği günle ilgili olarak da “Soylu karşıma çıksaydı ona vuracaktım” ifadelerini kullandı.

Bülent Arınç’ın Süleyman Soylu’nun kendisine yönelik O’perasyon çocuğu, adam yerine koymam sözleri için “Anadolu’da bu sözler için c’inayet işlenir sözle hatırlatılan Ümit Özdağ, şu skandal ifadeleri kullandı.

Bakanlığın önüne çıksa ona vuracaktım
“Bülent Arınç haklı. Ben oraya kadar İçişleri Bakanlığı gittim. Süleyman’ı (Soylu) görsem dövecektim. Bakanlığın önüne çıksa ona vuracaktım yani. Onun için gittim oraya. Bir yerde görürsem yine kendisine vuracağım, haberi olsun Özdağ’ın tepki çeken bu hadsiz sözleri S’avcılar harekete geçmek için neyi bekliyor dedirtti tek amacı ş’iddet ve Suriyeliler üzerinden oy kazanmak olan bu kişiye kimse pirim vermemeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.