Son nokta – 93 Times

Son nokta

Dünya Ukrayna’yı konuşmaya devam ediyor Petrolün varil fiyatı son günlerde düşmeye başladı fakat hala istenilen düzeyde değil Ruslar geri adım atmaya yakınlar ama Ukrayna’dan ne koparırsak kardır diyorlar ve Ukrayna’nın karadenize olan bağlantılarını tamamen kesmek istiyorlar i’şgal 21’inci gününe girdi. Ukrayna, ülkeye s’aldırı yapan Rusların yüzde 40’ının s’avaş kabiliyetini kaybettiğini veya tamamen yok edildiğini açıkladı.

P’ÜTİN SON NOKTAYI KOYDU DEVAM EDECEĞİZ

Rus lider i’şgal niyetimiz yok. Ukrayna yakında n’ükleer s’ilah sahibi olabilirdi. Bize a’skeri h’arekat dışında bir seçenek bırakmadılar O’perasyon p’lanlandığı gibi devam ediyor. Tüm hedeflerimize ulaşacağız dedi R’usyanın ve halkımızın g’üvenliğini sağlayacağız, Ukrayna’nın ülkemize karşı s’aldırılar için bir kale haline gelmesine müsaade etmeyeceğiz.

Batılı ülkeler, paralı a’sker ve s’ilah temin ederek Kievi k’an dökmeye itiyor Batı R’usyayı parçalamaya çalışıyor fakat b’aşarılı olamayacak. Batı bir yalanlar imparatorluğu. Batı, R’usyadaki sivilleri p’rovoke etmeye çalışıyor.

Tüm gezegen, Batı’nın hırsının bedelini ödüyor. Batı’nın problemleri artmaya devam edecek. Ekonomik yaptırımlar Batı ülkeleri üzerinde olumsuz sonuçlara yol açtı. Batı, enerji maliyeti artışı ile karşı karşıya. Fakir ülkelerde açlıktan ö’lecek olan milyonların hesabını kim verecek dedi

Mülkiyet haklarına saygılıyız. Rus varlıklarına el konulması, Rus iş insanları için bir ders oldu. Batı, her durumda R’usyaya yaptırım uygulayacaktı.”

D’ÜŞMAN G’ÜCÜNÜN YÜZDE 40’INI KAYBETTİ

Ukraynalı yetkililer yaptıkları açıklamada Genel olarak, 15 Mart 2022 itibarıyla Ukrayna topraklarında sözde o’perasyona’ dahil olan birimlerin yüzde 40 kadarı kaybedildi. Tamamen yok edildi veya s’avaş kabiliyetini kaybetti dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.