Sağ Kolu – 93 Times

Sağ Kolu

Dünya Ukrayna’yı konuşmaya devam ediyor artık hiçbişey eskisi gibi olmayacak gibi gözüküyor Ruslar nasıl bir bataklığın içine çekildiğini yavaş yavaş anlamaya başladı gibi görünüyor s’avaşın durmasına Rusların geri çekilmesi yakın bir tarihte gerçekleşecek gibi görünüyor Rusların s’kandal şekilde Ukrayna’yı i’şgalinde 20. güne girilirken, Rus o’rdusundan dünya g’ündemine düşen bir itiraf geldi. Rus liderin “kara kutum” dediği Ulusal M’uhafız K’omutanı Viktor Zolotov, Ukrayna’daki i’şgalin planlarına uygun olarak ilerlemediğini söyledi.

RUSLARIN BEKLEDİĞİ GİBİ GİTMEDİĞİ ARTIK AŞİKAR

“Evet, her şeyin istediğimiz kadar hızlı gitmediğini söylemek istiyorum” diyen Zolotov, yavaş ilerlemeden Ukrayna’da halkın arasına g’izlenen aşırı s’ağcı unsurları sorumlu tuttu.
Rus lider P’utinin eski k’oruması, şu anda Ulusal M’uhafızların başı olan Viktor Zolotov, Kremlin’deki resmi söylemin aksine Ukrayna’daki a’skeri o’perasyonun beklenenden daha yavaş ilerlediğini belirtti.

İSTEDİĞİMİZ KADAR HIZLI GİTMİYOR”
İngiliz haber a’jansının aktardığı habere göre Zolotov; “Evet, her şeyin istediğimiz kadar hızlı gitmediğini itiraf etmek istiyorum dedi Rusların bir bataklığa çekildiğini büyük z’aiyat verdiğini itiraf etmiş oldu gelen son açıklamalarla birlikte Rusların yaptırımlar karşısında artık dayanacak g’üçlerinin kalmadığı 300 Milyar dolar paralarına erişemediği bu yüzden birkaç ay daha s’avaş devam ederse iflasın eşiğine gelecekleri ortaya çıktı

UKRAYNA MASADA ARTIK ÇOK DAHA G’ÜÇLÜ
Rusların amaçlarına ulaşamadığını dile getiren uzmanlar Ruslar hiç beklemedikleri kadar ağır yaptırımlara uğradı artık masada da sahada da Ukrayna’nın eli çok daha g’üçlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.