Rasim Ozan – 93 Times

Rasim Ozan

Türkiye’de birçok yanar döner gazeteci var patronları kimi desteklerse onu destekleyen Rüzgarın şekline göre karakterinide o yönde şekillendiren bazı karaktersiz gazeteciler var bunlardan biri de ne olduğu belli olmayan isimlerden biri olan Rasim Ozan Kütahyalı Ak P’arti iktidarını destekliyormuş gibi görünen, ancak rüzgar tersten estiğinde anında karakterini belli ederek yalpalamaya başlayan Rasim Ozan Kütahyalı, yine kendisiyle ilgili şüpheleri haklı çıkartacak bir açıklamaya imza attı.

KARAKTERİNİ BİR KEZ DAHA BELLİ ETTİ

Rasim Ozan Kütahyalı, yine kendisiyle ilgili şüpheleri haklı çıkartacak bir açıklamaya imza attı Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la canlı yayında tartışan Kütahyalı, “Devletin üst düzey yetkilileri yayın sırasında bana mesaj attı. ‘Gezi’de Koç Ailesi, otellerini t’eröristlerin karargahı yaptı’ dememi istediler. Ama ben demedim” iddiasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Beyaz Tv’de Derin Futbol programına konuk olan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la F’eto tartışması yaşayan Rasim Ozan Kütahyalı, Gezi e’ylemleri sırasında kendisine Koç ailesi ile ilgili mesajlar geldiğini s’avunarak “Devletin üst düzey yetkililerinden bana yayın esnasında gelen mesajları Koç Ailesi’nin de bizim ailenin de çok iyi tanıdığı Aydın Doğan’a göstermeye hazırım” dedi.

Daha önce katıldığı ‘Ne Var Ne Yok” programında söylediği “Devletin hafızasında ‘o’ oteli t’eröristlerin karargahı yaptığınız algısı var” sözlerini söyleyen Kütahyalı, paylaşımına şu notu ekledi:

Devleti değil kalbinin sesini dinlemiş
“Devletin üst düzey yetkililerinden bana yayın esnasında gelen mesajları Koç Ailesi’nin de, bizim ailenin de çok iyi tanıdığı Aydın Doğan’a göstermeye hazırım. Aydın Bey yediemin olsun. ‘Gezi kalkışmasında Koç Ailesi, otellerini t’eröristlerin karargahı yaptı’ demem istendi mi Devletin hangi üst düzey yetkililerinden bu telkin mesajlarının geldiğini bilseler Rahmi Koç’un da Ömer Koç’un da suratı bembeyaz olur. Ailenin haşarı çocuğu Ali Koç’un suratı ne olur bilemem. Ben buna rağmen Devlet’i değil kalbimin sesini dinledim ve o sözleri söylemedim diyerek delilsiz kafasından bişeyler sallayarak gündemde kalmaya çalıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.