Özgür Özel – 93 Times

Özgür Özel

Chp bir kez daha Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı t’ehtit dili ile k’orkutmaya çalıştı Osman Kavala’nın ağırlaştırılmış müebbet h’apis c’ezasına çarptırılmasının ardından sonra Chp’liler ç’ılgına döndü Chp’li ve H’dpli vekiller kameralar karşısına geçerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı mahkum edeceklerini söyledi Gezi Parkı davasında y’argılanan Osman Kavala, 4,5 yıllık aradan sonra ağırlaştırılmış müebbet h’apis c’ezasına çarptırıldı.

CHP’LİLER KARARI DUYUNCA ÇILGINA DÖNDÜLER

Osman Kavala hakkında verilen kararın ardından Hdp ve Chp’li milletvekilleri adliye önünde açıklama yaptı Chp Grup Başkanvekili Özgür Özel, Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan ifadeler kullandı.

Tarih önünde Erdoğan m’ahkum olacaktır
Özgür Özel, “Kavala özgürdür. Tarih önünde Recep Tayyip Erdoğan m’ahkum olacaktır, hesap verecektir. Ant olsun, ant olsun, ant olsun.” dedi.

H’akimlere t’ehdit
Chp’li Sezgin Tanrıkulu da i’ktidara gelmeleri durumunda bu kararı veren hakimlerin hesap vereceğini söyledi
H’hpli Filiz Kerestecioğlu da “Her alanda s’iyasi tutsaklara özgürlüğü sağlayacağız. Hiçbirinin s’uçları yoktur.” diyerek karara tepki gösterdi Chp ve H’dpli milletvekillerinin açıklamalarının ardından adliye önünde “Her yer Taksim her yer d’ireniş sloganları atarak oradan uzaklaşmak z’orunda kaldılar Osman Kavalayı kurtaracağını düşünen Chp ve Avrupa’daki işbirlikçilerinin yaptıkları tüm planlar boşa çıkmış oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.