Oy Oranı – 93 Times

Oy Oranı

Türkiye son yıllarda z’or zamanlar geçiriyor önce K’orona v’irüs salgını küresel tedarik zincirinin aksaması sonra çip k’rizi ondan sonra’da Rusların Ukrayna’ya s’avaş açması ile gıda sorunları petrol Doğalgaz kömür gibi fosil yakıtların ve ham maddelerin aşırı derecede artması ile enerji maliyetlerimiz 3 4 kat arttı buda ekonomimize k’ötü yansıdı Ak P’arti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen A Haber ekranlarında katıldığı Melih Altınok ile Sebep Sonuç programında son s’eçim anketlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Şen, p’artisinin anketlerdeki son oy oranını açıkladı.

AK PARTİNİN OYU %38 40 A DOĞRU YÜKSELİŞ VAR

ahaber ekranlarında katıldığı Melih Altınok ile Sebep Sonuç programına konuk olan AK P’arti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen 2023 s’eçimleri öncesi son anket rakamlarını değerlendirdi. Şen Ak P’artinin bir oy kaybı yaşadıktan sonra toparladığını açıklarken s’eçimlere ilişkin ö’ngörüsünü de açıkladı

AK P’ARTİNİN ŞU AN OYU KAÇ

AK P’arti oy olarak bir düşüş yaşadı ama şu an yeniden yüzde 40’a doğru tırmanıyor. 34 36 aralığından 40’a doğru gidiyoruz. Bazı analizlere göre 45 6 oranını görebiliyoruz.

ENFLASYONU DİZGİNLEMEMİZ GEREKİYOR

Bizim Ak P’arti olarak enflasyonu biraz dizginlememiz gerekiyor. K’orona v’irüsü hep sağlık üzerinden okuduk ama esas ekonomiyi vurdu. Doğal gaz 10 kat arttı. Dünya ekonomisine bu durumların yansımaması düşünülemez.

BU DURUMUN GEÇİÇİ OLDUĞUNU BİLİN

Vatandaşımız bu durumların geçici olduğunu bilsin yeter. Bizim biraz zamana ihtiyacımız var. Biz bunu kendi ödevimiz olarak yapmak zorundayız.
S’EÇİMDEN ÖNCE HER ŞEYİ HALLEDECEĞİZ

S’eçimden önce her şeyi halletmemiz gerekiyor. 2023’te Türkiye’nin elektrikli arabası sokaklarda olacak. Karadeniz’den doğal gaz gelecek. Bu enflasyon seçime kadar düşecek Seçmen cep ekonomisine, mutfak ekonomisine ve ülke ekonomisine bakar herşey yoluna girecek Türkiyenin önü açıktır dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.