Oranı açıkladı – 93 Times

Oranı açıkladı

Suni gündemler yaratarak I’rkçılık ve ayrımcılık yaparak Oy toplamaya çalışan isminide Zafer p’artisi koyan tek amacının Sığınmacıları göndererek zafer kazanacağına inanan Babası R’usyada kendisi ise Japonya’da doğan Milliyetçi geçinen Ümit özdağ oy oranını açıkladı Mak Danışmanlık Başkanı Mehmet Ali Kulat’ın bir Youtube programında yaptığı açıklamayı Twitter hesabında yayınlayan Zafer P’artisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, s’eçimlerde tek başına yüzde 7 barajını aşacaklarını iddia etti.

OY ORANININ %7 Yİ GEÇTİĞİNİ İDDİA ETTİ

Bizim Tv Youtube kanalı üzerinden gazeteci Şaban Sevinç’e açıklamalarda bulunan Mak Danışmanlık Başkanı Mehmet Ali Kulat, son günlerde g’ündemde olan Zafer P’artisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a i’lişkin çarpıcı bir iddiada bulundu. Kulat, Zafer P’artisi’nin s’eçime tek başına girmesi durumunda yüzde 7 barajını aşarak Meclis’e girebileceğini öne sürdü.

Ümit Özdağ Biliyoruz
Hiçbir ankete bile oy oranı sonucu yansımayan Ümit Özdağ ise bu açıklamayı hiç sorgulamadan Twitter’dan yayınladı Üstelik Özdağ, bu açıklamaları “Mehmet Ali bey yüzde 7’yi aştığımızı biz biliyoruz.” diyerek yayınladı ve şu notu düştü: Mehmet Ali bey yüzde 7’yi aştığımızı biz biliyoruz. Siz biliyorsunuz. Türk halkı biliyor. Türk s’iyaseti yeni dengeler üzerine oturacak. Yarın yapacağım basın toplantısından sonra tekrar konuşalım diyerek oy oranının %7 rakamını aştığını iddia etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.