Ödeyeceği tarih – 93 Times

Ödeyeceği tarih

Kılıçdaroğlu Elektrik faturası ödememe şovu artık sona ermeye yaklaştı karanlıkta kalan Kılıçdaroğlu Piknik tüpü lambası ile aydınlandı geceliği 100 bin tl olan otelin kral dairesinde kalan Kılıçdaroğlu iş elektrik faturasına gelince 300 tl gelen faturasını ödememiş ve elektrikleri kesilmişti Yaşanan bu durumun ardından Kemal Kılıçdaroğlu evinden bir video paylaştı Eşi Selvi Kılıçdaroğlu’yu da yanına alan Kılıçdaroğlu, tüplü ışıkla aydınlattığı evinden kamuoyuna seslendi.

1 HAFTA SONRA E’YLEMİM SONA ERECEK DEDİ

Chp lideri, bir hafta boyunca eşiyle birlikte karanlıkta oturarak e’ylemlerini sürdüreceklerini sonra ise faturayı ödeyeceklerini kaydetti Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun 3 aylık elektrik borcunun 1.030 TL olduğu ortaya çıktı.

“Bir hafta boyunca karanlıkta kalacağız”
“Eşimle birlikte bir hafta boyunca karanlıkta kalacağız. Adalet için bu ülkede kilometrelerce yol yürüdüm, şimdi karanlıkta oturacağım. Bu dünyada tüm demokratlara sesleniyorum: Samimilerse onlarda halkları için harekete geçsinler dedi Dünya’nın çok zor bir zamandan geçtiğini tüm ülkelerde elektrik faturalarına en az %100 zam geldiğini görmezden gelen Kılıçdaroğlu kendine böyle bir yol seçti gündeme gelmek için her türlü hukuksuzluğa başvurmaya başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.