O spiker açıkladı – 93 Times

O spiker açıkladı

Türkiye’nin ne kadar geliştiğini ve g’üçlendiğini Yunanistan’da gören bir spiker var gece gündüz Türkiye’de üretilen s’avunma sanayi projelerini anlatıyor Yunanları Türkiye’ye karşı kışkırtmaya çalışıyor Türkiye’nin s’avunma sanayisindeki gelişmelerini Türklerden daha iyi araştırıyor Yunan spiker Theodoratos, Türkiye’nin bölgede fırsat kolladığını ve bu durumun Yunanistan’ı alarma geçirmesi gerektiğini söyledi.

RUSLAR HER GEÇEN GÜN DAHA S’ALDIRGAN OLUYOR

Rus Ukrayna S’avaşı hakkında konuşan Yunan Bluesky kanalının muhabiri Theodoratos R’usların kayıpları ve aynı şekilde g’erginlikleri artıyor” dedi Sınırın kuzey tarafında birkaç hafta içinde verileri değiştirecek bir olayla karşılaşacağız gibi duruyor” diyen Theodoratos, şunları söyledi:

“Finlandiya’nın A’BDden 65 veya daha fazla F35 s’avaş uçağı satın alma talebi büyük komşusu Rusya ile olan i’lişkilerini yeniden gözden geçirme ruhunu ortaya koydu. Süper g’üç karşısında daha g’üçsüz olanın kendisine söyleneni takip ettiği ve rakip ittifaklara fiilen katılmadığı bir tarafsızlık durumu artık sona eriyor. Ukrayna Rus S’avaşı bu konuda uyarıcı ve tetikleyici oldu.”

“Bu olursa 3. Dünya S’avaşı çıkabilir”
Rusya’nın sınır komşuları olan İsveç ve Finlandiya’nın Nato’ya katılmasının dünyayı “3. Dünya S’avaşına doğru sürükleyebileceğini ileri süren Yunan spiker, Ukrayna’yı Avrupa’nın “kalbi” olarak nitelendirdi R’usya daha geniş bir alana yayılmaya çalışacak” diyen Yunan spiker, ayrıca dünyanın küçük bir n’ükleer s’avaş yaşayabileceğini iddia etti Rusların bazı bölgelerdeki tüm sivilleri çıkardığı sadece A’skerlerin kaldığını buralara A’tom b’ombalarının atılabileceğini iddia etti buda 3. dünya s’avaşının ayak sesleri demek dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.