O ismi – 93 Times

O ismi

Türkiye öyle bir ülke ki Ülkemizi bölmek parçalamak isteyen h’ainler malesef meclis sıralarında Türkiye’nin ömrü uzun değil şeklinde h’addini ve boyunu aşan r’ezil bir ifade kullanan t’erör ö’rgütü P’kknın s’iyasi kolu H’dpnin Şanlıurfa Milletvekili Ömer Ö’calan’ın söyledikleri ve yaptıkları yanına kar kalmadı hakkında ivedilikle soruşturma başlatıldı.

SÖYLEDİKLERİ YANINA KAR KALMADI

Ankara Cumhuriyet B’aşsavcılığı, 10 aylık Bedirhan bebekten 15 yaşındaki Eren Bülbül’e 16 yaşındaki Yasin Börü’den 7 aylık öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’a kadar vatan evlatlarını ş’ehit eden eli k’anlı t’erör ö’rgütü P’kknın s’iyasi kolu H’dpnin Şanlıurfa Milletvekili Apo’nun akrabası olan Ömer Ö’calan hakkında bir televizyon programında sarf ettiği r’ezil sözlere i’lişkin s’oruşturma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, Parlamenter Suçları Soruşturma Bürosu, Ö’calanın bir televizyon programında “Türkiye’nin ömrü uzun değil.” şeklindeki açıklamaları nedeniyle resen soruşturma başlattı.

Soruşturma, Türk C’eza K’anununun 301. maddesi kapsamında Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti devletini, devletin kurum ve o’rganlarını aşağılama s’uçundan yürütülüyor tek amaçları Türkiye’yi bölmek böl parçala yönet yöntemini benimsemiş olan Batı’nın kuklalığını yapmak olan P’kk ve uzantılarına artık hiçbiryerde rahat yok hem Kuzey Iraktaki hemde meclistekiler bir bir temizlenmeye başlanıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.