Kuytul Açıkladı – 93 Times

Kuytul Açıkladı

Her ay düzenli olarak p’rovakasyonlar yapan sürekli Devlet Müslümanlara zulmediyor izlenimi vermek için elinden gelen herşeyi yapan Tayyip Erdoğan’ın kalemi kırılmıştır diyen yaptığı p’rovakasyonlar yüzünden hapis yatan çıktıktan sonra da aynı şekilde devam eden Alpaslan Kuytul ortalığı karıştırmak için elinden gelen herşeyi yapmaya devam ediyor Kapatılan Furkan Vakfı Genel Başkanı Kuytul, kendisine s’uikast yapılabileceğini iddia ederek “Bana bir s’uikast olursa bunu yapan Türk derin devletidir” dedi.

BENİ Ö’LDÜRECEKLER DİYEREK P’ROVAKASYON YAPIYOR

Furkan Vakfı Genel Başkanı Alparslan Kuytul, Türk derin devletinin kendisine s’uikast yapabileceğini iddia etti Adana’dan Siirt’e iftar programına giderken 5 kez arabadan indirilerek arandığını ileri süren Kuytul, şunları söyledi:

“Bütün kontrol noktalarında çok sayıda a’sker ve p’olis vardı. Bu hiç normal değil. Bizi arabadan indirip kameraya almaları da hiç normal değil. Bunun sadece rutin bir kontrol olduğuna da inanmıyorum Hayatımda böyle sıkı bir arama görmedim. Başka birşey p’lanlanmış olabilir. Bir s’uikast planı yapıldığından şüpheleniyorum. Eğer bir s’uikast olursa bunu yapan Türk derin devletidir dedi çektiği video’da aracın çok hızlı gittiği aşikar olan Kuytul eğer bir kaza yapsaydı s’uçu devlete atacaktı ama yapmadı aramalar konusu ise geçtiğimiz günlerde h’ain P’kk bir b’omba p’atlatmış ve bir Gardiyan şehid olmuştu bu yüzden denetimler artırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.