Kameralar önünde – 93 Times

Kameralar önünde

Chp’de kazan kaynıyor İmamoğlu 2023 s’eçimlerinde aday olabilmek için elindeki tüm kozları oynuyor Kılıçdaroğlu ise İmamoğlunu aday yapmak istemiyor ama üzerinde Uluslararası bir baskı var Çünkü İmamoğlu Alman ve İngilizler aday yapılabilmesi için g’örüşmeler gerçekleştiriyor Kemal Kılıçdaroğlu, adaylık konusunda çekişme içerisinde olduğu Ekrem İmamoğlu’na kameralar önüne ayar çekti Bir takım temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a gelen Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyetle incelemelerde bulunduktan sonra kameralar karşısına geçti.

BAŞARI, KENDİSİNİN BİREYSEL BAŞARISI DEĞİL

“Belediye Başkanımız e’ngelleri aşıp, İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor. Hepinizin huzurunda kendisini yürekten kutluyorum” diyerek sözlerine başlayan Kemal Kılıçdaroğlu, “Başarı, kendisinin bireysel başarısı değil, başarı İstanbul’un başarısı. Hizmet İstanbul’a veriliyor, İstanbullulara veriliyor. İstanbul’un c’iddi bir tarihi dokusu var. Bu tarihi dokuyu ortaya çıkarmak için de olağanüstü çaba harcıyor. Orada da bazı engellemeler var. Ama ne olursa olsun, tüm engelleri aşıp İstanbullulara hizmet etmenin güzelliğini yaşıyoruz hep beraber. Ben de bu bahar gününde buna tanık oldum.” ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu şekildeki konuşması üzerine Ekrem İmamoğlu kafasını salladı Dikkat çekici o anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi Chp İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da bu sözlerin ardından gözlerini İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çevirdi Kılıçdaroğlu 2023 için İmamoğluna karşı gardını almış durumda İmamoğlu kendi aday olmak istiyor Mansur Yavaş ise kendisini aday yaparlarsa asla yok demeyecek bir isim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.