İntikam alacak – 93 Times

İntikam alacak

Rusların Karadeniz filosundaki en önemli bayrak taşıyıcısı olan Amiral gemisi olan Moskova isimli 750 milyon dolar değerindeki gemisinin batırılmasından sonra daha çok hırçınlaştı Ruslar hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış durumda bu durumdan çıkmak için Ukrayna’ya daha fazla s’aldırmaya başladılar Rus S’avunma Bakanlığı “Topraklarımıza yönelik s’abotajlara misilleme olarak Kiev’e f’üze s’aldırıları artacak” açıklamasını yaptı. Sabah saatlerinde i’şgalci Rus o’rdusu başkent Kiev’i b’ombalamaya başladı.

RUSLAR ELON MUSK’UN UYDULARINIDA V’URACAK

Rusya G’üvenlik Konseyi başkan yardımcısı Dmitry Medvedev yaptığı açıklamada R’usya Devlet Başkanı P’utinin , Rus Hava K’uvvetlerine Elon Musk’ın Starlink uydularını imha etme emri verdiğini söyledi. Görünen o ki Rusya, amiral gemisi Moskova’nın v’urularak batırılmasında faturayı Elon Musk’a kesti

RUSLAR DURMUYOR UKRAYNA UÇAĞINI DÜŞÜRDÜKLERİNİ AÇIKLADILAR

Rus S’avunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, “Rus hava s’avunma sistemleriyle Odessa bölgesinde Ukrayna’nın bir a’skeri kargo uçağı havada olduğu sırada v’uruldu. Uçak, batı ülkeleri tarafından Ukrayna’ya tedarik edilen büyük bir parti s’ilahı taşımaktaydı” açıklamasını yaptı.

R’usların t’ehdit gibi açıklamalarından sonra Ukrayna’nın başkenti Kiev güne b’ombardımanla başladı. Kiev Belediye Başkanı Vitaliy Kliçko, şehrin Darnitskiy semtinin Rus g’üçlerce b’ombalandığını duyurdu.

Kliçko, Telegram kanalından yaptığı açıklamada Sabah saatlerinde Kiev bombalandı. Şehrin eteklerindeki Darnitskiy semtinde patlamalar oldu. Kurtarma ve sağlık ekipleri şu anda olay yerinde. Mağdurlarla ilgili bilgiler netleştiriliyor” bilgisini verdi Ruslar intikam yemini etti kaybedilen gemi ve ö’ldüğü gizlenen yüzlerce a’skerin intikamı için daha da hırçınlaşacağa benziyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.