Hodri meydan – 93 Times

Hodri meydan

Yiğit bulut Çok önemli açıklamalar yaptı Deva partisini kurarak Reisi Cumhur Erdoğan’a rakip olmaya çalışan Ali Babacan’ın yaptığı büyük hainliği resmen yüzüne çarptı ve hodri meydan dedi istediğin tv kanalına çıkarak bunu tartışalım dedi Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut Babacan’a, “Canlı yayında tartışalım” çağrısı yaptı. Bulut, Babacan’ın F’etonün bankası Bank Asya’ya 1.5 milyar dolara satış yapmaya çalıştığını da söyledi.

YİĞİT BULUT HODRİ MEYDAN DEDİ

Bulut’un sosyal medyada attığı twit şu şekilde 20 senelik ekonomi politikasının 16 yılını yöneten, hayatını Erdoğan’a borçlu Babacan’a bir hatırlatma; Bank Asya’yı 1,5 milyar dolara Ziraat Bankası’na satmaya çalıştığın o gece; sen, ben ve sayın Başbakan Erdoğan arasında neler yaşandı! Var mı cesaretin! FOX Haber’de konuşalım

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Yiğit Bulut, DEVA Partisi lideri Ali Babacan’ın t’erör ö’rgütü F’etö lehine çalıştığı Bank asya’yı Ziraat Bankası aracılığıyla kurtarma o’perasyonunu ayrıntılarıyla açıkladı.

borsaların açık olduğu sırada “Bank Asya’yı Ziraat Bankası alacak” şeklinde açıklamada bulunduğunu f’etonün batık bankasının bu açıklamayla yüzde 10 değer kazandığını hatırlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Ben yaşadığım sürece kimse fakirin fukaranın ekmeğini bu şekilde dağıtamaz.” açıklamasını hatırlatan Bulut, Babacan’ın o’perasyonunun başarısızlığa uğradığını belirtti.

Yeni açıklanan ekonomik programı eleştiren Babacan’a seslenen Bulut, Babacan’ın “Türkiye faiz sarmalına döndü.” sözüne karşılık olarak, “Türkiye’de yabancıların istediği her adımı atan, yıllardır yabancıların istediği faizi veren kişi olduğunu hatırlamıyor sanırım Bunun yanında daha öncede yazdım Bank Asya meselesini açıklamadan yola devam edemez diyerek Babacan’a tepki gösterdi hodri meydan diyerek yüreği varsa istediği tv kanalına çıkalım buna fox tv de dahil Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğanda gelsin Bank Asyayı nasıl devlete satıp f’etöcülere 1,6 milyar dolar aktaracağını yüzüne vuracağım dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.