Haddi aştı – 93 Times

Haddi aştı

Sözde Milliyetçilik naraları atan ama özde p’kknın s’iyasi uzantısı olan H’dp ile kol kola s’eçimlere giren ortak adaylar çıkaran İyi P’artili isimlerden Başkan Erdoğan’a s’kandal bir çağrı geldi İp’in Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, Chpnin kanalı olan Türkiye d’üşmanlarının buluşma yeri olan Halk TV’de Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’a haddini aşan bir çağrı yaptı.

HADDİNİ AŞTI O BAKANI DERHAL G’ÖREVDEN ALIN DEDİ

10 aylık Bedirhan bebekten 15 yaşındaki Eren Bülbül’e 16 yaşındaki Yasin Börü’den 7 aylık öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’a kadar vatan evlatlarını ş’ehit eden eli kanlı p’kknın s’iyasi kolu ile işbirliği yapan Meral Akşener’in İYİ P’artisinde Genel Başkan Yardımcılığı g’örevini yürüten Yavuz Ağıralioğlu, CHP’nin yayın organı Halk Tv’de konuştu Sözde gündeme i’lişkin değerlendirmelerde yapan Ağıralioğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi hedef aldı.

Erdoğan’a h’addini aşan çağrı
Eleştirinin dozunu artıran İP’li Yavuz Ağıralioğlu, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a haddini aşan bir çağrı yaptı.

Ağıralioğlu, “Sayın Reisi Cumhur burdan size sesleniyorum lütfen bu bakanı hemen g’örevden alın. M’uhalefet olarak baksak, bize h’ükümeti tenkit etmek için bir sürü lüzumsuz malzeme veriyor. Biz böyle bir şeyle s’iyaset yapmaktansa, Türk Devleti’nin itibarsız hale gelmesine sebep olan böyle münasebetsiz cümlelerden s’iyasi avantaj sağlamaktan haya ederiz. Sayın Cumhurbaşkanı lütfen bu bakanı g’örevden alın” dedi Bakan Nebati g’öreve geldiğinden bu yana Doları dizginlemeyi b’aşarmıştı bunu çekemeyen İp’liler Nebati’nin g’örevden alınmasını talep etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.