Gurbetçinin hali – 93 Times

Gurbetçinin hali

Avrupa’da yaşayan Gurbetçilerin çilesi bitmiyor gurbetçileri çekemeyenler zarar vermek için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar Almanya’dan Kahraman Maraşa gelip yazın sürmek için buraktığı Lüx marka aracın tekerlerini defalarca bıçaklayarak kullanılmaz hale getirdiler Kahramanmaraş’ta, Boğaziçi Mahallesi’ndeki bir sitede, sabah işe gitmek için apartmandan çıkan İbrahim Koca, bahçede park halinde bulunan aracının lastiklerinin havasının inmiş olduğunu fark etti Park halindeki otomobilin 4 lastiği kimliği belirsiz kişi tarafından bıçakla kesildi.

LASTİKLER ALMANYADA YENİ TAKILDI DEĞERİ 28 BİN TL

Araç sahibi İbrahim Koca, lastiklerin Almanya’da takıldığını ve değerinin 28 bin lira olduğunu söyledi Koca, lastikleri incelendiğinde kesildiğini görüp durumu p’olis ekiplerine bildirdi.

ARACIN 4 LASTİĞİNİ DEFALARCA BIÇAKLAYIP KAÇIYOR
Kimseyle herhangi bir husumeti olmadığını belirten İbrahim Koca, “Sabaha karşı site bahçesine yaklaşan otomobilden inen bir kişi, aracın 4 lastiğini defalarca bıçaklayıp kaçıyor. Lastikleri de daha yeni almıştık. Almanya’da takılıp buraya geldi. Sadece 3 bin 500 kilometre yol yapmış lastikler

TANESİ 7 BİN LİRA VE ZARARIMIZ 28 BİN LİRA
Lastiklerin tanesi 7 bin lira ve zararımız 28 bin lira. Hiç kimseyle bir husumetimiz yok ve kimler tarafından yapıldığını bilmiyoruz. Bunun bir an önce emniyet tarafından çözülmesini ve yapan kişinin yakalanmasını istiyoruz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.