Gökçek Arınç – 93 Times

Gökçek Arınç

Son günlerde Ak Partinin altına yıllardır dinamit döşeyen Bülent bey gene açıklamalar yapmaya gündeme gelmeye herkese cevap vermeye başladı Ak Partili gibi görünüp özünde ise resmen Reisi Cumhur Erdoğan’ın kuyusunu kazan Bülent bey bir kez daha Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı olan Melih Gökçek’in gazabına uğradı Gökçek öyle bir iddiada bulunduki yer yerinden oynayacak Melih Gökçek Arıncın gezi parkı eylemleri başarılı olsaydı direk Başbakan olacaktı dedi.

MELİH GÖKÇEKTEN HERKESİ ŞAŞIRTAN İDDİA

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek katıldığı programda Gezi parkı olaylarının başarılı olması halinde Arıncin Başbakan olacağını ileri sürdü Son olarak Akit TV’ye katılan Melih Gökçek Arıncla ilgili gündeme b’omba gibi düşecek iddialarda bulundu Gökçek “Kırımızı Masa” programında Gezi eylemlerinin başa rılı olması halindeArınç başbakan olacağını belirtirken şunları söyledi:

Onlara göre Gezi Parkı olaylarından sonra Başbakan Erdoğan gitmişti. Hatta hatırlayın buradan beyanatlar verdiler ‘Mesaj alınmıştır’ diye Arınç o ara Başkan Erdoğan’a vekalet ediyordu. Bana göre Arınç birileriyle işbirliği içindeydi. Bu söylediğime benim kişisel kanaatim kesin Arınç gezi parkı eylemleri başarılı olsaydı direk Başbakandı. Ben o tarihlerde 55 tane televizyona çıkıp gezi olaylarını anlattım. Sayın Başbakan’ın dik duruşu ve ben taş koymuş oldum buna eğer başarılı olsalardı Türkiye acaba şimdi kimlerin elindeydi diye soran Melih Gökçek ta o zamanlardan bu yana Arıncın birileriyle iş birliği yaparak Reisi Cumhur Erdoğan’ın kuyusunu kazdığını dile getirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.