Fox spikeri – 93 Times

Fox spikeri

Türkiye’de Amerikan sermayesi ile mualif yayın yapan sürekli yalan ve algılar ile toplumu zehirleyen Türkiye batıyormuş yıkılıyormuş algısı yapan Fox tv boş durmuyor sürekli toplumu kutuplaştırmaya birbirine düşürmeye çalışıyor Yayınlarıyla ekranları kirleten Fox TV’nin algı operatörlerinden Gülbin Tosun, başıboş köpek s’aldırısı sonucu hayatını kaybeden 9 yaşındaki Mahra Melin Pınar’ın annesini sosyal medya üzerinden t’ehdit etti. Türkiye’yi ayağa kaldıran s’kandal sonrası vatandaşlar istifa çağrısı yaparken Tosun’dan utanma duygusundan uzak bir açıklama geldi.

İŞTE GÜLBİN TOSUNUN PİŞKİN CEVABI

Antalya Serik’te geçtiğimiz aylarda meydana gelen olaya göre 10 yaşındaki Mahra Melin Pınar adlı kız çocuğu, köpekten kaçarken kamyonun altında kalmış, ardından ağır y’aralı olarak kaldırıldığı hastanede bir süre tedavi görmüş ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Yayınlarıyla ekranları kirleten Fox TV’nin algı operatörlerinden Gülbin Tosun sosyal medya üzerinden yaptığı s’kandal paylaşımla minik Mahra’nın annesine “Senin peşinden yarın geliyorum”, “Arsız sefil” diye hakaret ederek t’ehdit etti.

Başı boş köpekler yüzünden evladını kaybeden acılı anneye, diş gösteren Tosun’un s’kandalı sonrası Türkiye ayağa kalktı. Sosyal medyadan tepkisini dile getiren vatandaşlar, Gülbin Tosun istifa çağrısında bulundu.

Utanma duygusundan uzak açıklama
İstifaya çağrılarına yönelik utanma duygusundan uzak bir açıklama yapan Fox’un elemanı, sonuna sırıtma emojisi koyduğu “İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşallah.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.