Dobra açıklama – 93 Times

Dobra açıklama

Türkiye zorlu bir süreçten geçiyor 2 sene süren k’oronavirüs ve sonrasındaki Rus Ukrayna s’avaşı tüm dünyanın dengesini bozdu Küresel tedarik zinciri kopma noktasına geldi 120 doları aşan petrol fiyatı geçen seneye göre 5 katına çıkan doğalgaz fiyatları tüm dünyayı olduğu gibi Ülkemizide çok kötü etkiledi Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam’da önemli açıklamalar yaptı dar gelirlilerin sıkıntıda olduğunu bildiklerini ve bu kesimlerle alakalı gereken adımları ivedilikle atacaklarını söyledi.

YIL SONUNA KADAR ÜLKE RAHATA KAVUŞACAK

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu Kızılcahamam’da yapılan Ak Parti’nin istişare toplantısında bazı milletvekilleri ile baş başa, bazı milletvekilleri ile de gruplar halinde görüşmeler yaptı. Edinilen bilgilere göre Erdoğan, bu görüşmelerde milletvekillerine 2023 seçimlerine yönelik uyarılarda bulundu.

DAR GELİRLİLER SIKINTIDA, İNKAR EDECEK DEĞİLİZ”

“Siz bakmayın 6’lı masanın ‘şöyleymiş böyleymiş’ dediğine, sosyal medyada yazılan çizilenlere. Bu ülkeyi yönetmek o kadar kolay değil. Kuraklık oldu, ardından s’algın, sonra Rus Ukrayna krizi Petrol fiyatları tarihi rekorlar kırdı doğalgaz fiyatları 5 kat arttı Bütün bunlara rağmen biz yatırımlara devam ettik, çarklar döndü. Evet, dar gelirliler sıkıntıda, bunu inkar edecek değiliz. Ama bu kesimlerle ilgili de gereken adımlar atılacak.

Sosyal medyada olup bitenlerle moralinizi bozmayın. Bizim için milletin ne dediği önemli. Biz sosyal medyaya bakmayız. Ben daha önce de söylüyordum ‘Twitter cıvıtır’ diye. Ben sosyal medyaya böyle bakıyorum. Biz sahaya bakarız. Sosyal medya ile iktidar olunmaz, sahada çalışarak seçim alınır. Rahat olun. Bu seçimleri de alacağız. Biz çok çalışacağız. Gayret edeceğiz. Biz iyi görünüyoruz, iyi durumdayız dedi Yıl sonuna kadar çok önemli adımların atılacağı halkın refah seviyesinin yükseltileceği dile getirildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.