Davutoğluna soru – 93 Times

Davutoğluna soru

2 günlük Malatya ziyaretinde kentteki kayısı pazarı olarak bilinen Şire Pazarı’nı ziyaret eden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, burada bazı vatandaşların prestosu ile karşılaştı bazı Vatandaşlar Davutoğlunu yuhlarken bir vatandaş ise Davutoğluna çok zor bir soru sordu Davutoğluna 2015 seçimlerinde aldığı %49 oy senin oyunmu yoksa Recep Tayyip Erdoğan’ın oyumu diye sordu o Soruya Davutoğlu benim oyum diyince Vatandaş Davutoğluna öyle bir cevap verdiki Davutoğlu neye uğradığını şaşırdı

DAVUTOĞLUNA ZOR SORU %49 SENİN OYUNMU

Davutoğlu %49 benim oyum diyince Vatandaş Davutoğluna neden o zaman 6’lı masaya oturdun %49 alabilecek bir adamsan neden diğer partilerle ittifak yapıyorsun diye sordu Bir kayısıcı esnafının Davutoğlu’na kayısı hediye ederek, Ak P’arti döneminde yüzde 49 ile başbakan seçildiğinde bu oyun kimin olduğunu sorması ile ortam gerildi. Esnaf ile Davutoğlu arasında hararetli geçen tartışmanın ardından bir gurup vatandaş da Ahmet Davutoğlu’nu yuhalayarak tepkisini dile getirdi.

ilçe ziyaretinde vatandaşları ziyareti sırasında gerginlik yaşandı. Vatandaşların Davutoğlu’na tepki gösterdiği ziyarette İl Başkanının vatandaşlara ‘Çakal’ dediği iddiası üzerine tartışma çıktı. AK Parti’den ayrılması ve 6’lı masa ile yapılan ittifakı soran vatandaşlar Davutoğlu’na tepki gösterince araya korumalar ve partililer girdi Bu sırada partililerle vatandaşlar arasında da kısa süreli gerginlik yaşandı. Polislerin araya girmesi ile gerginlik büyümeden sonlandırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.