Chpli vekil – 93 Times

Chpli vekil

Chp’li vekiller gittikleri yerlerde ummadık tepkilerle karşılaşıyor K’orona v’irüs ve Ukrayna s’avaşı ile ekononide işlerin kötü gitmesiyle umutlanan Chp’liler 2023 seçimlerini kazanacaklarını düşünüyorlar ama halktan ummadıkları cevaplar alıyorlar Chp İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Erzurum ziyareti sırasında at arabasına bindi. Sohbette “Kılıçdaroğlu’nun selamı var. Hayat pahalı mı ucuz mu diye soran Tanal, arabacının Ak P’artiliyim. AK P’arti gibisi yok, Allah başımızdan eksik etmesin” diye yanıt vermesi üzerine, arabadan hemen indi.

MAHMUT TANAL NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Erzurum’da 2 Ağustos’ta düzenlenen CHP Grup Toplantısı için Erzurum’a gelen İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve beraberindekiler, esnafı ziyaret etti. Ziyarette at arabasına binen Tanal’ın arabacıyla arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

HİÇ BEKLEMEDİĞİ BİR YANIT ALDI
Arabacıya, “Kılıçdaroğlu’nun selam ve saygıları var, bir isteğiniz var mı Hayat pahalı mı ucuz mu sorusunu yönelten Tanal, hiç beklemediği bir yanıt aldı. Arabacının AK Partili olduğunu söylemesi üzerine şaşıran Tanal, “AK Parti sana ne veriyor, ben anlamadım ki” dedi.

TANAL HEMEN ARABADAN İNDİ
Arabacı Ak P’arti gibisi yok, Allah başımızdan eksik etmesin” cevabını verince Tanal da at arabasından indi. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler, sosyal medyada g’ündem oldu. gelen yorumlarda Halk Chp’yi çok iyi biliyor asla bunlara pirim vermezler yorumları yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.