Chp’li Başkan – 93 Times

Chp’li Başkan

Türkiye’nin en önemli mühendislerinden biri olan tüm dünyanın konuştuğu Selçuk B’ayraktar son zamanlarda daha fazla popüler olmaya başladı işinin hakkını veren tüm dünyaya insansız hava araçları satan Türkiye’yide bu sektörde lider ülkelerden biri haline getiren Selçuk bey her kesimin beğenisini kazanıyor öyleki artık Chp’liler bile Selçuk bey’i öven twitler atmaya başladılar Selçuk B’ayraktar ve Sümeyye Erdoğan B’ayraktar çiftinin Ayasofya’da iftar yaparken çekildiği fotoğraf kısa sürede g’ündem oldu.

CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI SELÇUK BEY’İ ÖVDÜ

Fotoğrafı yayınlayan Chp’li Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Lüks mekanlarda şık kıyafetler içinde gözümüze s’okulan iftarlardan sonra o kadar samimi o kadar güzel geldi ki paylaşmadan edemedim.” dedi.

Selçuk B’ayraktar ve Sümeyye Erdoğan B’ayraktar çiftinin Ayasofya’da iftar yaparken çekildiği fotoğraf kısa sürede g’ündem oldu Fotoğrafla ilgili iktidar c’ephesinden çok sayıda övgü mesajı paylaşıldı. Muhalefet cephesinde ise Chp’li Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun sosyal medya hesabından yayınlaması dikkat çekti Besim Dutlulu, “Tüm hayatı s’iyaset olan arkadaşlarım kusura bakmasınlar” diyerek şu mesajı paylaştı:

“Türkiye’ye hizmet eden bir aile”

Sosyal medya paylaşımını Odatv’ye değerlendiren Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, B’ayraktar ailesinin Türkiye’ye hizmet ettiğini ifade ederek şöyle konuştu Ben olaya s’iyaset üstü bakıyorum. ‘Ramazan aylarında iftar sofraları gösterişli olmasın’ derler ama devletin en üst makamlarında gösterişli sofralarla karşılaşırız.

Bu ortamın içinde iktidara yakın birinin böyle samimi bir fotoğrafı çok hoşuma gitti. Akpliler tarafından da fotoğraf çok beğeni aldı. B’ayraktar ailesi Türkiye’ye hizmet ediyor. Benim haddime değil ama iktidar değiştiğinde de bu şirketle çalışılacaktır bu yayınları görenler Chp’lilerin başına taşmı düştü Chp iktidara yakın olan bir isim ne kadar güzel şeyler yapsada bizden övgü alamaz sözlerini akla getirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.