Cevap Geldi – 93 Times

Cevap Geldi

Rahmetli Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan Chp konusunda Tüm Müslümanları uyarmış asla Chp’nin arkasına takılıp gitmeyin demişti Güya Erbakan’ın izinden gidiyorum diyen Saadet P’artisi genel Başkanı Temel Karamollaoğlu geçtiğimiz günlerde yaptığı s’kandal bir açıklama da Erbakan Hoca yaşasaydı kesinlikle Chp ile birlikte yürürdü demiş ve çok büyük t’epki toplamıştı Başkan Erdoğan’dan Karamolla’ya cevap geldi

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN TEMEL KARAMOLLAOĞLUNA CEVAP
Reisi Cumhur Erdoğan, Özbekistan ziyareti dönüşü önemli açıklamalar yaptı Karamollaoğlu’nun “Merhum Erbakan bugün yaşasaydı CHP’nin yanında yer alırdı.” şeklindeki s’kandal çıkışını değerlendirdi.

Başkan Erdoğan bir gazetecinin Karamollaoğlu, geçenlerde katıldığı bir programda, ‘Merhum Erbakan bugün yaşasaydı Chp’nin yanında yer alırdı.’ diye bir ifade kullandı. Bu çok tartışıldı, çok t’epki çekti. Siz öncelikle katılır mısınız bu söze ve ne dersiniz acaba?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Temel Bey’in ebedi alemden, hocamla böyle bir irtibatı nasıl kurduğunu anlamakta doğrusu zorlanıyorum. Haddine mi senin ya? Ne zamandan çıktı bu iş. Mesele Erbakan hocamı tanımaksa ben en az Temel Bey kadar tanırım. Ben Erbakan hocamın, İstanbul gibi bir şehirde Gençlik Kolları Başkanlığından tutun İl Başkanlığına varıncaya kadar t’eşkilatlarından geliyorum.

Onun t’eşkilatında il başkanlığını yapmışım. Daha sonra yine hocamın döneminde Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeliği yapmışım. Tereciye tere satmasınlar. Biliyoruz bu işleri. Böyle bir saçmalık olur mu? Herhalde o malum Kıbrıs hadisesi sebebiyle, oradan ilhamla böyle bir şeyi söyleme noktasına gidiyor ki, elmayla armudu birbirine karıştırmamak lazım. O günün şartlarıyla ondan sonraki şartlar hiç birbiriyle mukayese dahi edilmez ve böyle bir benzetme olmaz. Çok yanlış bir şey. Hocamız, birçok adımlar atmıştır Şu anda ana muhalefet p’artisinin başındaki zat, bu t’erör ö’rgütünün temsilcileriyle, mensuplarıyla devamlı el ele, kol kola Erbakan Hoca asla Chp ile saf tutmazdı kimseyi kandırmasın dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.