Canlarına okudu – 93 Times

Canlarına okudu

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan bir gece ansızın geleceğiz dedi ve yakın bir tarihte Tel Rıfat ve Münbiç daha sonra ise Fıratın doğusundaki bir çok yere girileceğinin sinyalini vermişti Mit ve T’sk ise bulduğu her fırsatta P’kknın üst düzey yetkililerine s’ihalar ile nokta atışı o’perasyonlar düzenlemektende geri durmuyor P’kk Y’pgnin sözde liderlerinden Nuri Mahmud açıklamalar yaptı Ruslara ve Abd’lilere ağladı

BİZİ TÜRKİYE’DEN KURTARIN DİYE AĞLADI

P’kknın Suriye kolunun sözde liderlerinden olan isim Günlük olarak İnsansız hava araçları kadrolarımız hedef alınıyor” diyerek ABD ve Rusya’nın Türkiye’yi durdurmasını istedi.

P’kknın Suriye uzantısı Y’pgnin tepe isimlerinden t’eröristbaşı Nuri Mahmud, Türkiye’nin Suriye’de yeni bir o’perasyonu hakkında ö’rgütün yayın organına konuştu Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın harekat sinyali sonrası, ö’rgüt içindeki korku ve endişenin arttığı her cümlesine yansıyan Mahmud, ABD ve Ruslardan yardım istedi.

Uluslararası g’üçlerin olası h’arekata karşı çıkması gerektiğini belirten t’eröristbaşı, “Her gün Şehba, Tel Rıfat, Resulayn, Tel Temir, Şehba, Kamışlı, Kobani, Malikiye, Ayn İsa’ya yönelik zaten hava h’arekatları, obüs ve tank atışları yapılıyor” dedi.

Sözlerine “Günlük olarak insansız hava araçları ile önemli k’omutanlarımız ve lider kadromuz hedef alınıyor. Şimdi daha geniş kapsamlı bir h’arekat planları var” şeklinde devam eden Nuri Mahmud; “Uluslararası güçler, ABD Rus garantörlüğünü yerine getirmelidir. Gerekirse Türkiye’ye ‘dur’ demelidir” ifadelerini kullanarak Ülkemizden ne kadar çok korktuğunu bir kez daha belli etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.