Bir ülke daha – 93 Times

Bir ülke daha

Rusların Ukrayna’yı i’şgali devam ediyor Avrupa Birliği ve Nato ülkeleri Rusları ancak izlemek ile yetiniyor güya A’mbargolar koyuyorlar güya mallarına el koyuyorlar ama hala Ruslardan petrol ve Doğalgaz almaya devam ediyorlar Avrupa Ülkeleri c’elladına aşık olmuş Rusların kendilerinide i’şgal etmesini bekliyor R’usya ile Ukrayna arasındaki savaş 28. günde devam ederken, A’BD ve NATO’dan bazı yetkililerin g’ündeme getirdiği iddia büyük ses getirdi.

BİR ÜLKE DAHA S’AVAŞA DAHİL OLACAK

Rusların en önemli destekçisi olan Belarus’un kısa bir süre içinde Ukrayna s’avaşına dahil olabileceğini öne süren yetkililer, birliklerin önümüzdeki birkaç gün içinde Rus lideri P’utine destek vermek için Ukrayna topraklarına girebileceğini belirtti. Öte yandan Belarus’un s’avaşa katılmasına ilişkin nihai kararın Moskova’da verileceği ifade edildi.

Rus U’krayna savaşında 28. güne girilirken tüm dünya Rusya Devlet Başkanı P’utinin kötü giden süreci lehine çevirmek için bir h’amle yapacağını düşünüyor. N’ükleer, biyolojik ve k’imyasal s’ilah iddiaları havada uçuşurken A’BD ve Nato’dan yetkililer P’utinin en büyük m’üttefiki Belarus’un s’avaşa dahil olacağını açıkladı

Belarus s’avaşa dahil olmak için adımlar atıyor
A’BD ve Nato, Belarusun çok yakın zamanda Ukrayna S’avaşında yerini alabileceğine inanıyor. Cnn’e konuşan NATO ve A’merikadan üst düzey yetkililer Belarus’un s’avaşa dahil olmak için şimdiden adımlar atmaya başladığını söyledi.

Ukrayna’ya girebilirler
Belarus’tan bir m’uhalefet kaynağı, binlerce k’uvvetin konuşlanmaya hazır olduğunu ve m’uharebe birimlerinin önümüzdeki birkaç gün içinde Ukrayna’ya girebileceğini açıkladı bu durum Avrupa Ülkeleri arasında resmen paniğe sebep oldu Belarus ve R’usya birleşerek Ukrayna’dan sonra Avrupa Birliği ülkelerinide i’şgal etmesinden endişe ediliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.