Başına geldi – 93 Times

Başına geldi

Geçtiğimiz gün İp Genel Başkanı Meral Akşener’i bir köpeğin ısırdığından bahsetmiştik olayın detayları ve resmi ortaya çıktı olayın iç yüzü aydınlandı Meral Akşener’i ısıran sokak köpeğinin ö’ldüğü belirtildi İp GenelBaşkanı Meral Akşener’in geçtiğimiz hafta Yalova ve ilçelerine yaptığı esnaf ziyaretinde sahipli bir köpek tarafından ısırıldığı ortaya çıkmıştı. Akşener’i bir köpeğin ısırdığı yönündeki habere ilişkin Akşener’in basın danışmanı Murat İde’den açıklama geldi.

KÖPEK OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Habertürk’ten Sevilay Yılman, İde’nin yaptığı açıklamayı aktardı Olay, Meral Akşener’in geçtiğimiz hafta esnaf ziyaretleri için konvoyu ile Yalova Termal arasında seyahati sırasında gerçekleşiyor İddiaya göre tasmasız gezdirilen sahipli bir köpek konvoyun önüne atlıyor ve konvoydaki araçlardan biri çarpıyor.

Hayvan y’aralanıyor Bunun üzerine Meral Hanım derhal konvoyu durduruyor ve bir hızla köpeğin yanına gidiyor Ve hayvanı kucağına alıp müdahale etmek istiyor ve işte o arada can havliyle olsa gerek köpek Meral Hanım’ı kolundan ısırıyor Hemen veterinere ulaştırılması için gerekeni yapıyor Akşener ama maalesef hayvan kurtarılamıyor.

Bu arada sahibine ulaşılıyor A’şıları var” deniliyor ama doktor her ihtimale karşı kuduz aşısı olması gerektiğini söylüyor O da bunun üzerine kuduz a’şısı oluyor işte olayın iç yüzü bundan ibaret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.