Balıklara yem – 93 Times

Balıklara yem

Avrupa Birliğine ve Amerika Birleşik Devletlerine güvenen onları arkasına aldığını düşünerek Türkiye’ye karşı boyundan büyük işlere kalkışan Yunana karşı Geçtiğimiz günlerde Türkiye söylemini sertleştirmişti Yunanistan Yeni Sağ Partisi Genel Başkanı olan Failos Kranidiotis, sosyal medyadan yaptığı k’üstah açıklamada Türkiye bize s’aldırırsa solcular onlarla beraber olacak. Ancak biz onları balıklara yem yapacağız Yunanistan bu konuda çok ciddi ifadelerini kullandı.

TÜRKLERİ EGEDEKİ BALIKLARA YEM EDERİZ AÇIKLAMASI

Ankara ile Atina arasındaki gerginlik her geçen gün tırmanırken, Yunanistan Yeni Sağ P’artisi Genel Başkanı Failos Kranidiotis sosyal medya hesabından küstah açıklamalarda bulundu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla haddini aşan Failos Kranidiotis şu ifadeleri kullandı Türkiye bize s’aldırırsa solcular onlarla beraber olacak. Ancak biz onları balıklara yem yapacağız.”

100 YIL ÖNCE DENİZE DÖKÜLMÜŞLERDİ

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın R’usyaya değil, Türkiye’ye karşı kuruluyor” dediği Yunanistan’daki Amerika Birleşik Devletlerine ait üslerin sayısı 4 yeni üsle 9’a çıktı. ABD, Dedeağaç’a 2021 Temmuz’unda 400 tank ve zırhlı araç sevk etmişti.

ABD ve AB’den güç alan Yunanistan son olarak Ege Denizi’ndeki adaları uluslararası anlaşmalara aykırı olarak s’ilahlandırmaya başladı Yunanistan 15 Mayıs 1919’da Batı Anadolu’yu işgal etmek üzere İngiltere ve ABD’nin desteğiyle İzmir’e çıkmış, 9 Eylül 1922’de bu girişimleri hüsranla sonuçlanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.