Almanlar duyurdu – 93 Times

Almanlar duyurdu

Almanlar Türkiye’nin Ruslar ile yakınlaşmasından çok rahatsız olmuş durumda Türklerin Ruslardan ucuz gaz almasını da çekemiyorlar ve gece gündüz Türkiye haberleri yapıyorlar Alman haber kanalı Ntv, Türk insansız hava araçlarına ilişkin yaptığı analizde R’usyanın Ankara’nın insansız hava aracı alacağını duyurdu Alman haber kanalı N tv ‘Moskova, Türk insansız hava araçlarının ne yaptığını gördü’ başlıklı haberinde Türk insansız hava araçlarının başarısına değindi. Kanal, ‘Rus lider P’utin, bu tür insansız hava araçlarını biran önce satın almak istiyor.’ ifadelerini kullandı.

RUSLAR TÜRKLERDEN ALMAK İÇİN MASAYA OTURDU

Reisi Cumhur Erdoğan’ın “Şimdi herkes iha istiyor s’iha istiyor, Akıncı istiyor” diyerek süper g’üçlerin Türkiye’den satın almak için sıraya girdiklerini ifade ettiği Türk insansız hava araçları yine dünya manşetlerinde İngiliz gazetesi, B’ayraktara övgüler yağdırırken, Alman televizyonu P’utinin Türkiye’den S’iha almak istediğini yazdı.

MOSKOVA İNSANSIZ HAVA ARAÇLARININ KABİLİYETLERİNİ FARK ETTİ

Alman haber kanalı N tv’de, “Moskova, Türk insansız hava araçlarının ne yaptığını gördü” başlıklı haberde Türk s’ihalarının başarısına değinildi. N TV muhabiri Rainer Munz’un, Soçi’deki Erdoğan P’utin zirvesini gözlemledikten sonra yaptığı haberde Türk yapımı s’avaş uçakları U’krayna s’avaşında zaten kullanılıyor, ancak şimdiye kadar sadece Rus o’rdusuna karşı kullanılmıştı.

Şimdiyse Rus lideri P’utin, görünüşe göre bu tür insansız hava araçlarını satın almak istiyor ifadeleri kullanıldı İ’ran yapımı insansız hava araçlarını beğenmeyen P’utin türklerden almak istiediği duyuruldu bakalım önümüzdeki günler neler getirecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.