Ali Erbaş – 93 Times

Ali Erbaş

Türkiye’de son aylarda Irkçılığı körükleyen tek hedefi Suriyeliler olan Suriyelileri göndermeyi zafer ilan eden Ümit Özdağ tek derdinin Suriyeliler olmadığını artık yavaş yavaş göstermeye başladı Oyu sıfır virgüllerle ifade edilen Zafer P’artisinin Irkçı Genel Başkanı Ümit Özdağ, bu kez Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ı hedef aldı Kılıçdaroğlu gibi Cumhurbaşkanı adayı olmaya cesareti olmayan ve Mansur Yavaş’ı öne iten korkak Özdağ, Erbaş üzerinden vaat verdi.

SEÇİLDİKLERİ GÜN ALİ ERBAŞ’I GÖREVDEN ALACAKMIŞ
Irkçılıkla gözünü karartan Zafer P’artisinin Genel Başkanı Ümit Özdağ, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ı hedef aldı Oyu sıfır virgüllerle ifade edilen Özdağ, Türkiye’ye sığınan mazlumların üzerinden tribünlere oynadığı şova kısa bir ara verip Erbaş ile ilgili vaat verdi.

Cumhurbaşkanı adaylığına bile cesareti olmayan ve bu nedenle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı öne iten korkak Özdağ; “Şu anki Diyanet İşleri Başkanı Türkiye Cumhuriyeti devletine, İstiklal Harbine Mustafa Kemale düşman bir z’attır dedi F’etoye karşı 15 Temmuz sonrasında Diyanet İşleri Başkanlığı ciddi hiçbir m’ücadele vermemiştir. En büyük zevklerden biri mevcut Diyanet İşleri Başkanını görevden almak ve yerine gerçekten iyi bir Müslüman atamak olur.” ifadelerini kullandı.

Daha önce partisinin oylarıyla ilgili yaptığı açıklamalarda “Barajları yıkarak geliyoruz” yalanını ortaya atarak kendini ve çevresindekileri gazlayan Ümit Özdağ’ın Ali Erbaş ile ilgili sözlerine vatandaşlar “Aç tavuk kendini buğday ambarında sanır” atasözüyle karşılık verdi Ekonomik hiçbir vaadi olmayan Özdağ’ın amacının ne olduğu az çok ortaya çıkmaya başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.