Akşener’e cevap – 93 Times

Akşener’e cevap

Geçtiğimiz senelerde Mhp’yi ele geçirmeye çalışan amacına ulaşamayınca da Mhp’den ayrılarak İyi P’artiyi kuran Akşener Ülkücüyüz Milliyetçiyiz naraları atmış ama s’eçim zamanı gelince’de H’dp ile bir olup İstanbul da ve birçok şehirde ortak aday çıkarmışlardı Geçtiğimiz dönemlerde H’dpyle birlikte anılan Demirtaş H’apisten çıksın birlikte çay içeceğiz diyen İyi P’arti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırşehir’deki esnaf ziyaretinde g’ergin anlar yaşadı.

HALK AKŞENER’E H’DP İLE NE İŞİN VAR DEDİ
Akpınar ilçesini gezip esnafla sohbet eden Meral Akşener’e, emekli şoför olan Mehmet İnce’den H’dp ile iş birliği yapmayın, H’dp ile gidersen biz yokuz” çıkışı geldi.

“Yahu H’dpyle iş birliğimiz yok…”
Bunun üzerine Akşener ise şu yanıtı verdi Herkesin içinde söylüyorum. Yahu bizim H’dp ile iş birliğimiz yok, bir alakamız yok be kardeşim dedi ama daha geçen sene demirtaş ile Kahvaltıda buluşup çay içeceğiz demişti

“Her söylenene inanmayın”
Televizyonlarda benim için o kadar çok şey söyleniyor ki. Benim için denilmedik laf kalmadı. Karar verin ben neyim. Her söylenene inanmayın.

“Yan yana olsak buralarda gezemem be kardeşim”
Ne zaman beni yan yana gördünüz Ramazan günü ben diyorum ki böyle bir şey yok, yakalarsanız zaten buralarda gezemem be kardeşim. Allah beni utandırmasın dedi H’dpnin dışarıdan desteklediği bir ittifak içinde olduğunu gizleyen Akşener Bakalım H’dpliler 2023 te kendilerinin desteklediği adaya oy verdiğinde ne yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.