Ağar açıkladı – 93 Times

Ağar açıkladı

Analiz ve Öngörüleri ile Türk halkının saygısını kazanan isimlerden biri olan T’erör ve g’üvenlik uzmanı olan Abdullah Ağar Kulisleri hareketlendiren bir açıklama geldi A’merika Birleşik Devletlerinden Amiral Eric Olson’un Ruslar tarafından esir alındığı iddiasına ilişkin çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı Türkiye’de önemli analizler yapan ve i’stihbaratı g’üçlü olan sayılı kişilerden olan Abdullah Ağar önemli bir açıklama yaptı

ABD’Lİ AMİRAL ESİR ALINDI İDDİASI

G’üvenlik uzmanı Abdullah Ağar, A’BD Özel Birlik eski k’omutanlarından Amiral Eric Olson’un Ruslar tarafından esir alındığı iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Ağar, ABD’li amiralin esir alındığı iddiasının doğru olmasının halinde büyük bir gürültü kopacağını ifade etti.

R’usyanın Ukrayna’ya 24 Şubat’ta başlattığı i’şgal devam ederken, A’BDli Amiral Eric Olson’un Ruslar tarafından esir alındığı iddia edildi Söz konusu iddiaya ilişkin önemli bir açıklama yapan Abdullah Ağar dikkat çeken ifadeler kullandı.

“Doğruysa büyük gürültü kopar”
Rus Ukrayna s’avaşını ‘generaller s’avaşı’ olarak nitelendiren Ağar, A’BD Özel Birlik eski komutanlarından Amiral Eric Olson’un esir alındığı iddiasının doğru olmasının halinde büyük bir gürültü kopacağını söyledi.

“ABD şimdi ne yapacak
Şimdi soru şu: A’BD ne yapacak? Sahip mi çıkacak, Ruslara mı bırakacak Mariupol ç’atışmalarının başında menşei meçhul bazı figürler helikopterlerle bölgeden sıyrılmaya çalışmış, Ruslar a’teş altına almış, düşürdüğü helikopterler olmuş, sıyrılamayanlar ise Mariuopolde geride sıkışıp kalmıştı ifadelerini kullandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.