Adım atılacak – 93 Times

Adım atılacak

Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan herşeyi dikkatle takip ediyor Halkın alım g’ücünün düştüğünün farkında bunun 2 sebebi var 1 küresel tedarik zincirinin Rus Ukrayna s’avaşı yüzünden bozulması 2. ise içerdeki fırsatçılar Başkan Erdoğan’ın AK P’arti MYK’da, f’ahiş fiyat artışları da g’ündeme geldi. Erdoğan’ın Rahatsızlıkları biliyoruz. Hayat pahalılığı toplumun bir sorunu ve bu sorunu görüyoruz. H’ükümet olarak biz gerekli adımları atacağız” dediği öğrenildi.

HAYAT PAHALILIĞININ VE ENFLASYONUN FARKINDAYIZ ÇIKIŞI

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün başkanlık ettiği Ak P’arti MYK’da, gıda ve konut başta olmak üzere f’ahiş fiyat artışları da g’ündeme geldi P’arti kurmaylarının sahadaki durumla ilgili bilgi aktardığı toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rahatsızlıkları biliyoruz. Hayat pahalılığı toplumun bir sorunu ve bu sorunu görüyoruz. H’ükümet olarak biz gerekli adımları atacağız. T’eşkilat da aldığımız kararları ev ev gezerek vatandaşımıza anlatacak. H’ükümet ve t’eşkilat olarak, iki sacayağı olarak g’örevimizi yaptığımızda bu işin üstesinden geleceğiz” dediği öğrenildi.

F’İLİSTİN DİPLOMASİSİ

Toplantının bir diğer önemli g’ündem başlığı ise İ’srailin Mescidi Aksa’ya yönelik m’üdahaleleri oldu. Konuyla ilgili “kırmızı çizgimiz” vurgusu yapan, bölgenin b’arışa kavuşması için telefon diplomasisi yürüten Erdoğan, F’ilistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Ürdün Kralı 2. Abdullah ve BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile yaptığı telefon görüşmelerini anlattı Reisi Cumhur Erdoğan hayat pahalılığını yok etmek için elinden geleni yapıyor son 4 aydır doları ve Euro’yu yerinde tutmayı b’aşardı umarız en kısa sürede enflasyonun da beli kırılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.