Adayı açıkladı – 93 Times

Adayı açıkladı

6’lı ittifak bir araya geldi hala bir aday çıkaramadı adayın kim olacağını ne zaman açıklayacaklarını bile dile getiremiyorlar onlar hala bir aday açıklayamayınca herkes adayını açıklamaya başladı Türkiye’nin dönüm noktası olarak kabul edilen 2023’te yapılacak s’eçimlere i’lişkin tartışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına 6+1 p’artilerin a’day arayışı devam ediyor. Gazeteci Cüneyt Özdemir youtube kanalından yaptığı açıklamada, “Millet İttifakı’nın adayı Mansur Yavaş. Mansur Yavaş’tan başka aday yok çıkartamazlar” iddiasında bulundu.

A’DAYLARI KESİNLİKLE MANSUR YAVAŞ DEDİ

Gazeteci Cüneyt Özdemir, kafatasçı Zafer P’artisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Fox TV’de Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Mansur Yavaş’ın harekete geçmesi gerektiği yönündeki konuşmasını değerlendirdi Özdemir yaptığı konuşmada s’eçimlerde Erdoğan’ın karşısına çıkacak adayın kesinlikle Mansur Yavaş olacağını iddia etti.

Sosyal medya kanalında Türkiye g’ündemini yorumlayan Cüneyt Özdemir s’eçimlerde Cumhurbaşkanı a’dayı kim olacağına yönelik yaptığı konuşmada “Mansur Yavaş’tan başka aday yok çıkartamazlar” şeklinde konuştu.

“Yavaş’ın adaylığı kesinleşti”
Cüneyt Özdemir Twitter üzerinden yaptığı “2023’de Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın rakibi kim olmalı” anketini ekran karşısına getirirken konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı Diyorum size biçilmiş kaftan. Mansur Yavaş’tan başka a’day yok çıkartamazlar. Çıkmamalı. Yoksa yüzde 16 ile ben a’day oldum bana oy verin dersin. Bakın yazın bir kenara 7 Nisan 2022 Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığı kesinleşti diyerek çok iddialı bir açıklama yaptı bakalım aday kim olacak Mansur Yavaş’mı İmamoğlumu yoksa Kılıçdaroğlumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.