Açıklandı – 93 Times

Açıklandı

Türkiye gelecek sene s’eçimlere gidecek M’uhalefet bu sefer s’eçimlerden çok umutlu fakat hala bir aday belirleyebilmiş değiller amaçları s’eçimleri kazanarak yeniden Başbakanlık makamını getirmek ve yeniden pasif bir Cumhurbaşkanı belirlemek Ülkeyi çok başlı bir sistem ile yeniden k’rize s’okma emekli ve memur maaşlarını bile ödeyemez hale getirmek istiyorlar Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Chp’li Muhittin Böcek, p’artilerinin cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Böcek’in sözleri ayağa kalkan p’artililer tarafından uzun süre alkışlandı.

CHP A’DAYINI AÇIKLADILAR HERKES AYAKTA ALKIŞLADI

Chp ve Millet İttifakı’nda a’daylık tartışmaları sürüyor A’daylık konusunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ve Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adı geçiyor Tartışmalar sürerken, bir açıklama da Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten geldi.

Chp Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkan yardımcıları, p’arti meclisi ve yüksek d’isiplin kurulu üyeleri, 81 il başkanı, 973 ilçe başkanı, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen ‘Büyük p’arti Buluşması’na katıldı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, p’artilerinin cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

A’DAYIMIZ SİZSİNİZ

Böcek konuya i’lişkin açıklamasında, “Halkımızın sorunlarını biliyoruz. Milletimiz sandığın önüne gelmesini istiyor. Bizim gönlümüzün adayı sizsiniz. Millet İttifakı’nın alacağı her kararın arkasında ve yanındayız diyerek Kemal Kılıçdaroğluna gazı verdi tüm p’artililerde Kılıçdaroğlunu ayakta alkışladı bakalım Kılıçdaroğlu gerçekten aday olabilecekmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.