Abd’liler Açıkladı – 93 Times

Abd’liler Açıkladı

Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesini durdurmak için 40 sene önce kurulan P’kk Avrupa Ve Abd’nin destekleri ile büyüdü fakat son yıllarda özellikle insansız hava araçlarımızı geliştirmemizle beraber artık bitme noktasına geldi p’kklı hainler artık mağaralarından kafalarını bile çıkaramıyır Türkiye’nin t’erör ö’rgütü P’kk’ya karşı yürüttüğü sınır ötesi o’perasyonları devam ederken, P’entagon tarafından hazırlanan yeni bir raporda, P’kk’ın İ’ran destekli m’ilitanlarla işbirliği yapmaya başladığı belirtildi.

P’KKNIN YENİ PATRONU İ’RAN OLUYOR

Türkiye’nin t’erör ö’rgütlerine yönelik sını ötesi o’perasyonları devam ederken, A’BD S’avunma Bakanlığı tarafından dikkat çeken bir rapor yayımlandı.

A’BD a’skeri i’stihbarat birimlerinin hazırladığı raporda, Türkiye’nin askeri o’perasyonları ile birlikte P’kknın İ’ran destekli m’ilitanlarla işbirliği yapmaya başladığı belirtildi.
P’KK VE İ’RAN DESTEKLİ M’İLİSLER TÜRK G’ÜÇLERİNE SALDIRDI”

Al Monitor’de yer alan habere göre A’BD a’skeri i’stihbarat birimleri; İ’ran destekli m’ilitanların t’erör ö’rgütü P’kk ile Türkiye’ye karşı koordineli s’aldırılar düzenlediğine dair bulgularını ve görüşlerini paylaştı.

A’BD S’avunma İ’stihbarat Ajansı tarafından hazırlanan raporda; İ’ran destekli m’ilitanların son aylarda Irak ve Suriye’deki Türk g’üçlerine s’aldırılar düzenlediği belirtilirken, “Irak’taki bu s’aldırıların bazıları P’kk ile işbirliği içinde gerçekleşti” denildi.

Kapsamlı raporda, “Türkiye’nin Şubat ayında kuzey Irak’ta P’kkyı hedef aldığı saldırıların ardından İ’ran destekli m’ilitan bir grup, Musulun kuzeyindeki Türkiye’nin a’skeri üssüne roket s’aldırısı düzenledi denildi batılılar artık P’kkyı iyi bir ortak olarak görmüyor batılıların yerini İ’ranlılar dolduruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.