7. ortak – 93 Times

7. ortak

Türkiye sözde 6 p’artinin toplantılarını konuşuyor Ülkeye fayda getirecek hiçbirşey konuşmayan ittifak ortaklarının tek amacı Erdoğan’ı devirmek yeniden eski sisteme geçerek çift başlı bir sistem getirmek Akşener’i ise Başbakan yaparak Okyanus ötesinin Türkiye’yi yönetmesini sağlamak sözde 6’lı ittifak 1 p’arti eksik şekilde toplanmıştı ittifakın en önemli kilit ortağı olan P’kk g’üdümünde olan H’dp görüşmede yer almamıştı Eski Ankara Büyükşehir belediye başkanı olan Melih Gökçek ittifakın g’izli ortağını g’ündeme getirdi

GİZLİ ORTAK H’DP UZAKTAN İZLEDİ

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısıyla bir araya gelen m’uhalefet p’artisi liderleri, G’üçlendirilmiş P’arlamenter Sistem konusunda nihai istişarelerin yürütüldüğü kritik bir t’oplantı gerçekleştirdi.

Liderlerin bir arada fotoğraf verdiği zirve kamuoyunda geniş yankı uyandırırken, g’örüşme eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de h’edefindeydi. Gökçek yaptığı açıklamada toplantının g’izli ortağının S’elahattin D’emirtaş olduğu iddiasında bulundu.

G’ÖRÜŞMEYE İ’LİŞKİN ÇOK SAYIDA YORUM YAPILDI

Toplantının ana g’ündem maddesinin G’üçlendirilmiş P’arlamenter Sistem olduğu öğrenilirken, kamuoyunda geniş yankı uyandıran g’örüşmeye i’lişkin çok sayıda paylaşım yapıldı.

GÖKÇEK’TEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM
Bu paylaşımlardan en dikkat çekici olanlarından biri de eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e aitti. Twitter hesabından 6 m’uhalefet p’artisi liderinin g’örüşmesine ilişkin bir fotoğraf paylaşan Gökçek, ittifakın g’izli ortağının eski H’dp Eş Genel Başkanı olan h’apisteki S’elahattin D’emirtaş olduğunu i’ddia ederek görsel de ona da yer verdi.

KILIÇDAROĞLU ÖDÜL VERİYORMUŞ
Gökçek şu ifadeleri kullandı G’izli ortak nerede? Fotoğrafa dikkatli bakın. Bulanlara Kılıçdaroğlu ödül veriyormuş diyerek Demirtaşın buğulu resmini koyarak alay etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.