2.Tur çıkışı – 93 Times

2.Tur çıkışı

Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Olan Fatih Erbakan 2023 yılındaki s’eçim çalışmalarını ve neler yapacağını açıkladı Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, katıldığı televizyon programında gündeme i’lişkin değerlendirmelerde bulundu Erbakan, Habertürk TV canlı yayınında Serap Belet ve Kürşad Oğuz’un sorularını yanıtladı Erbakan, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması halinde destekleyecekleri ismi açıkladı.

ERDOĞAN İLK TURDA KAZANAMAZSA 2. TURDA BİZDE DESTEKLERİZ DEDİ

Fatih Erbakan çok önemli açıklamalar yaptı Reisi Cumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın s’eçimleri ilk turda kazanamaması durumunda 2. turda bizde Erdoğanı destekleme kararı alacağız dedi

BAŞKAN ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİZ

Cumhurbaşkanlığı s’eçimlerinde a’day çıkaracaklarını açıklayan Erbakan Diyelim ki ikinci turda sayın Kılıçdaroğlu ile Recep Tayip Bey kaldı. Biz ikinci turda kalmadığımıza göre kimseye destek vermeyiz deme imkanımız yok. Öyle bir durumda Kılıçdaroğlu’nun olmasından Tayyip Bey’in olması bizim kitlemiz, tabanımız açısından daha anlaşılır olacaktır bizde bu yüzden Kılıçdaroğlu gibi bir ismin başımıza gelmemesi için bazı p’olitikalarını doğru bulmasakta Tayyip Beyi destekleyeceğiz ifadelerini kullandı Erbakan sözlerine devam etti ayrıca, başını Chp’nin çektiği 6’lı benzemezin olduğu masada yer alan m’uhalefet p’artilerine de tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.